header-photo
post-199

Informacija dėl COVID-19 prevencinių priemonių į KJKK „Bega“ teritoriją įvažiuojančio autotransporto siuntėjams

Vykdant COVID-19 prevenciją o taip pat dėl paskelbto karantino į KJKK „BEGA“ teritoriją įvažiuojančio autotransporto vairuotojai turi dėvėti apsauginę veido kaukę ar respiratorių, kitas įmanomas apsaugines priemones bei pagal galimybes kuo mažiau kontaktuoti su KJKK „BEGA“ darbuotojais ir kitais asmenimis, išlaikant saugų mažiausiai 1 m atstumą tarp žmonių.

Prieš įvažiuojant į teritoriją, KJKK „BEGA“ Saugos tarnybos darbuotojai privalomai tikrina vairuotojų kūno temperatūrą. Vairuotojams nesutikus pasitikrinti ar nustačius pakilusią temperatūrą, vairuotojas  į teritoriją neįleidžiamas.

Įvažiavus į teritoriją, vairuotojams draudžiama be būtinos priežasties išlipti iš savo transporto priemonių ir vaikščioti po teritoriją.

Informuojame Jus, kad įvažiavimo į KJKK „BEGA“ teritoriją kontrolę vykdantys Saugos tarnybos darbuotojai darbo metu dėvi apsauginius respiratorius, pirštines bei kitas apsaugines priemones, taip pat prie įvažiavimo vartų įrengti dezinfekantai darbuotojams, atvykstantiems klientams bei svečiams.

KJKK „BEGA“ yra patvirtinusi ir laikosi COVID-19 prevencinio plano, kompanijoje yra papildomai valomos ir dezinfekuojamos visos patalpos, paviršiai, laikomasi visų saugumo, higienos reikalavimų, įmonės darbų saugos specialistai nuolat bendrauja su atsakingomis institucijomis ir konsultuojasi dėl galimų veiksmų.

Grįžti į naujienų sąrašą