header-photo
post-225

„Bega“ pristatė krovos pajėgumus Ukrainos žemės ūkio ministrui

2022 m. balandžio 25 d., Klaipėda

Klaipėdos jūrų krovinių kompanijoje „Bega“ lankėsi Ukrainos žemės ūkio ir maisto ministras Mykola Solskyi, lydimas Ukrainos ambasadoriaus Lietuvoje Petro Beshta. Svečiams pristatyti „Begos“ pajėgumai krauti žemės ūkio produkciją bei kitus birius ir skystus krovinius.

Nuo Rusijos sukelto karo kenčianti Ukraina ieško alternatyvių kelių šalyje užaugintų grūdų eksportui.

„Planuojame, kad šiemet reikės eksportuoti apie 50-60 mln. tonų grūdų. Iš Lietuvos pusės matome supratimą ir gebėjimą dirbti su dideliais kiekiais, tačiau svarbu išspręsti krovinių pristatymo klausimą“, – kiek anksčiau  lankydamasis Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje teigė ministras M. Solskyi.

Kompanija „Bega“ eksploatuoja vieną didžiausių ir moderniausių žemės ūkio produktų krovos terminalų Baltijos regione. Kompleksą sudaro 30 įvairaus tipo - silosų ir plokštuminių sandėlių - talpyklų, kurių bendra talpa siekia 450 tūkst. kub. m. Metinis komplekso krovos pajėgumas siekia per 4 mln. t. Šis kompleksas gali veikti ir kaip regioninis birios žemės ūkio produkcijos paskirstymo centras.

Taip pat „Begoje“ yra skurti ir skystų krovinių krovos pajėgumai, tarp jų – talpyklos ir krovos technologijos įvairių maistinių bei techninių aliejų sukaupimui ir perkrovai.

Grįžti į naujienų sąrašą