CIVILINĖ SAUGA

UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „BEGA“ vykdo skaidrią, socialiai atsakingą ir aplinką tausojančią veiklą, gerbia ir vertina kaimynystę su kitomis Klaipėdos miesto įmonėmis bei gyventojais, todėl nuolat investuoja į saugios krovos darbų gerinimo priemones, atsakingai vykdo taršos incidentų ir pramoninių avarijų prevenciją.

Siekdami užtikrinti KJKK „BEGA“ veiklos skaidrumą ir pateikti visuomenei žinias apie mūsų veiklą bei galimus su ja susijusius pavojus, o taip pat veiksmus teršimo incidentų ar pramoninių avarijų atveju, kviečiame susipažinti su žemiau pateikiama informacija.

Veiklos vykdytojas

UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „BEGA“, Nemuno g. 2b, LT-91199, Klaipėda. Kompanija „BEGA“ veikia Klaipėdos uosto teritorijoje prie Kuršių Marių krantinių Nr. 66-72. Teritorija ribojasi Minijos, Nemuno gatvėmis, greta esančiais ūkio subjektais: pietuose su AB „Smiltynės perkėla“, šiaurėje –su UAB „Vakarų Baltijos laivų statykla“, rytuose – Socialinių mokslų kolegija.

Veikla

KJKK „BEGA“ teikia birių ir skystų ne naftos produktų perkrovimo, sandėliavimo, krovinių ekspedijavimo ir logistikos paslaugas Klaipėdos jūrų uoste. Pagrindiniai apdorojami kroviniai:

  • birios ir skystos trąšos;
  • mineralinės medžiagos (apatitai, fosfatų žaliava);
  • žemės ūkio produktai (grūdai, rupiniai, išspaudos, cukraus žaliava, kt.);
  • cementas;
  • techniniai, maistiniai aliejai;
  • mono etilenglikolis (žaliava PET granulių gamybai) ir kt.

Kroviniai perkraunami iš/į sausumos transporto (geležinkelio vagonų, autotransporto) į/iš laivus. Krovinių partijos sukaupiamos dengtuose sandėliuose, rezervuaruose. Krovinių transportavimui naudojamos dengtos juostinių transporterių galerijos.