LEIDIMŲ IŠDAVIMO IR KROVININIO TRANSPORTO REGISTRACIJOS SISTEMA

Siekdami subalansuoti krovininio transporto srautus bei maksimaliai greitai aptarnauti atvykstantį autotransportą, o taip pat atsižvelgdami į Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos patvirtintų Patekimo į uosto komplekso naudotojų teritoriją taisyklių reikalavimus, kviečiame transporto paslaugas teikiančias įmones bei vairuotojus iš anksto, prieš atvykstant į kompaniją „BEGA“, užregistruoti savo transporto priemones pakrovai ar iškrovai spaudžiant žemiau esančią nuorodą. Tai leis tiksliau planuoti autotransporto pakrovos ir iškrovos procesą bei padės išvengti automobilių susikaupimo.

Prašome susipažinti su registravimosi instrukcija:  

  1. Prieš pildydami paraišką leidimui iškrovai/pakrovai, iš transporto užsakovo turite gauti krovinio užsakymo numerį (pvz. KU-100001). 

  2. Registruodamiesi pirmą kartą, susikurkite registruotą vartotoją. Savo nurodytu el. pašto adresu gausite laišką su prašymų patvirtinti galiojantį el. pašto

      adresą. Patvirtnkite jį. Vėliau prie sistemos junkitės savo vartotojo vardu.

  3. Kurkite išankstinę registraciją:

       3.1. Įveskite krovinio užsakymo numerį; 

       3.2. Pasirinkite Jums tinkamą laisvą laiką, kuriuo Jūsų autotransporto priemonė atvyks į kompaniją „BEGA“ pakrovai ar iškrovai.

       3.3. Įveskite vairuotojo duomenis Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos leidimui gauti.

  4. Atvykite į KJKK "BEGA". Teikdami krovinio dokumentus, pateikite vairuotojo pažymėjimą.

Į klausimus mielai atsakysime tel.  +370 46 392400.