header-photo
post-124

„BEGĄ“ LYDI IR SPORTINĖS PERGALĖS

Pasibaigusioje 2014/2015 m. sezono Klaipėdos uosto įmonių darbuotojų spartakiadoje kompanijos „Bega“ komanda iškovojo antrąją vietą.  Tai aukščiausias kompanijos pasiekimas šiose tradicinėse uostininkų žaidynėse.

Pirmąją vietą šiemet užėmė Vakarų laivų gamyklos, treti liko „Klasco“ sportininkai.

Iš viso spartakiadoje dalyvavo 8 uosto įmonių komandos. Jos varžėsi 7 įskaitinėse rungtyse. Trijose iš jų – futbolo, boulingo ir lengvosios atletikos – „Bega“ iškovojo pirmąsias vietas, stalo teniso turnyre užėmė antrąją vietą, krepšinio, tinklinio ir smiginio rungtyse – penktąsias vietas.

Ypač daug aistrų kėlė spartakiadą vainikavęs futbolo turnyras. Paskutinėse lemiamose rungtynėse „Begos“ komanda rezultatu 4:3 nugalėjo „Klasco“ ir būtent šis rezultatas lėmė galutinę komandų rikiuotę tiek futbolo rungtyje, tiek bendroje įskaitoje.

Geriausiu futbolo turnyro žaidėju pripažintas „Begos“ komandos lyderis dokininkas Mindaugas Šimkus. Spartakiadoje pasižymėjo ir kompanijos „Bega“ IT grupės specialistas Simonas Gedvilas, laimėjęs visas dvikovas stalo teniso rungtyje ir užėmė pirmąją vietą asmeninėje įskaitoje. Dokininkas Petras Paulauskis iškovojo trečiąją asmeninę vietą 60 metrų bėgime, traukinių derintojas Gvidas Kulbickas buvo antras šuolio į tolį rungtyje, taip pat antrąją vietą asmeninę įskaitoje rutulio stūmimo rungtyje iškovojo kokybės konsultantas Giedrius Juodis.

„Begos“ komandai vadovauja Geležinkelio tarnybos viršininkas ir kompanijos Sporto klubo vadovas Šarūnas Juodelis.

Balandžio 10 d. vykusiame iškilmingame Spartakiados uždaryme jos organizatoriai apdovanojo prizines vietas iškovojusias komandas bei geriausius sportininkus. Iškilmių metu kompanijos „Bega“ generalinis direktorius Aloyzas Kuzmarskis savo ruožtu įteikė padėkos raštus bei asmenines dovanėles labiausiai pasižymėjusiems „Begos“ komandos nariams, o visai komandai – simbolinį kelionės čekį. Jau tapo tradicija, kad kasmet sportuojantys darbuotojai kartu su savo šeimų nariais vyksta į pažintinę ar pramoginę kelionę, kurią dovanoja kompanija.