header-photo
post-139

„BEGA“ įvertinta už paslaugas eksportui

Gegužės 11 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos IX suvažiavimo metu už aukštos kokybės paslaugų lietuviškos produkcijos eksportui apimčių didinimą Klaipėdos jūrų krovinių kompanijai „BEGA“ įteiktas „Lietuvos metų eksportuotojo-2015“ apdovanojimas.

Kompanija „BEGA“ teikia paslaugas lietuviškų trąšų, cemento, kitos pramonės produkcijos gamintojams, o taip pat – Lietuvoje išaugintų žemės ūkio produktų eksportuotojams.

Lietuvos_Metu_Eksportuotojas_BEGA

Birių žemės ūkio produktų segmente kompanija „BEGA“ 2015 m. sezonui išplėtė tokių produktų sukaupimo ir sandėliavimo galimybes, pastatydama papildomas talpyklas. Iš viso šiuo metu vienkartinės birių žemės ūkio produktų sukaupimo galimybės siekia 175.000 t.

Tai leido padidinti krovos ir sandėliavimo paslaugų apimtis bei išplėsti eksportuojamų žemės ūkio produktų asortimentą.

2015-2016 m. grūdų eksporto sezonui buvo pagerinta birius žemės ūkio produktus gabenančio autotransporto priėmimo, grūdų mėginių paėjimo bei ištyrimo (vietinė laboratorija) infrastruktūra, leidžianti operatyviai aptarnauti padidėjusius autotransporto su grūdais srautus.  

Dėl dar 2014 m. įvestų naujų infrastruktūrinių ir gylio parametrų prie kompanijos „Bega“ Universalaus žemės ūkio produktų krovos terminalo krantinių buvo patvirtinta 13 m maksimali laivų gimzlė. Čia apatrnaujami didelio tonažo „Panamax“, „Post Panamax“ tipo laivai bei sudaromos sąlygos eksportuoti maksimaliai dideles siuntas, optimaliai paskirstant logistikos kaštus.

Lietuvos_Metu_Eksportuotojas_Dargis_Kuzmarskis_Butkevicius

Birių trąšų krovos segmente KJKK „BEGA“ 2015 m. įgyvendino naujus logistinius projektus produkcijos fasavimo, konteinerizavimo ir paskirstymo srityse. 2015 m. kompanija „BEGA“ investavo į papildomą birių produktų fasavimo įrangą ir iš viso šiuo metu eksploatuoja 3 birių produktų taravimo įrangos komplektus, kurių dėka birios trąšos fasuojamos į 25 – 1.250 kg talpos maišus (didmaišius). Kompanijoje sufasuota produkcija pagal klientų nurodomą kryptį paskirstoma ne tik autotransportu, geležinkeliu, bet ir laivais.

Taip pat 2015 m. užbaigta ir skystų produktų rezervuarų parko plėtrą, kurios metu buvo pastatytos 3 naujos talpyklos.

Grįžti į naujienų sąrašą