header-photo
post-147

„BEGA“ metus užbaigė premijomis ir pagarba darbuotojams

Pasitikdama didžiąsias metų šventes, Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „BEGA“ tradiciškai surengė du didelius renginius savo darbuotojams ir jų vaikams.

Mažiesiems skirtas renginys šiemet vyko Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume, kur vaikai žiūrėjo šventinį delfinų pasirodymą „Kalėdos aukštyn kojom: delfinariume – Adamsai!“ Po jo vaikus aplankė Kalėdų Senelis ir kiekvienam įteikė po dovaną, atitinkančią vaiko amžiaus grupę.

Tuo metu kompanijos darbuotojams ir jų šeimų nariams šventinis vakaras surengtas Klaipėdos dramos teatre. „BEGA“ turi ilgametę tradiciją tokio vakaro metu apdovanoti darbo veteranus. Pagarba, dovanos ir piniginės premijos tradiciškai skirtos 10 ir 20 metų įmonėje išdirbusiems darbuotojams.

Apdovanojimų ceremonijos metu savo talentais dalinosi šokių kolektyvas „Vijurkas“, kurį lanko ir kompanijos „BEGA“ darbuotojų atžalos, o taip pat vienas iš kompanijos darbuotojų, surengęs muzikinį pasirodymą su savo grupe. Po apdovanojimų darbuotojai žiūrėjo Klaipėdos dramos teatro spektaklį.

Be šventinių renginių, kaip ir kasmet, „BEGA“ kiekvienam darbuotojui įteikė po kalėdinę dovaną bei išmokėjo kalėdines premijas.

Pasak kompanijos generalinio direktoriaus Aloyzo Kuzmarskio, 2016-aisiais „BEGA“ nemažino ne tik krovos apimčių, bet ir investicijų į krovos pajėgumų didinimą. Šiemet pradėta įgyvendinti birių žemės ūkio produktų terminalo plėtra, vyksta pasiruošimas kitiems svarbiems projektams, kurie bus realizuoti 2017 m.

Vertindama kompanijos „BEGA“ veiklą, Lietuvos pramonininkų konfederacija pripažino ją viena iš sėkmingiausiai 2016 m. veikusių Lietuvos įmonių.

Dar vienas svarbus įvertinimas kompanijai – „Lietuvos metų gaminio-2016“ aukso medalis, įteiktas  įmonės specialistų pajėgomis sukurtam ir pagamintam geležinkelio vagonų patraukimo robotui ROB-45, kuris tradicinį geležinkelio vagonų iškrovimo ar pakrovimo uosto terminaluose procesą perkėlė į aukštesnį lygį tiek ekonominiu, tiek ekologiniu bei kitais atžvilgiais. 

Nuotraukų galerija:

Grįžti į naujienų sąrašą