header-photo
post-165

„BEGA“ pakartotinai apdovanota už socialines iniciatyvas

Šį pavasarį Klaipėdos pramoninkų asociacijos (KPA) septintus metus iš eilės surengtuose atsakingo verslo apdovanojimuose įvertinimo vėl sulaukė Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „BEGA“.

Šių apdovanojimų tikslas – įvertinti ir pagerbti įmones, kurios praėjusiais metais padarė didžiausią pažangą įmonių socialinės atsakomybės srityse. Konkurse dalyvauti turėjo galimybę visos be išimties KPA įmonės, nepriklausomai nuo dydžio ar apyvartų. Konkurso dalyviai pretendavo į 4 nominacijas. 

Kompanijai „BEGA“ skirtas apdovanojimas „Už mūsų Klaipėdą“. Ši nominacija teikiama įmonei, skyrusiai daugiausiai dėmesio socialinėms iniciatyvoms, pagalbai ir paramai miesto bendruomenėms.

KPA visuotinio narių susirinkimo metu apdovanojimą „Už mūsų Klaipėdą“ kadenciją baigęs KPA prezidentas Viktoras Adomaitis įteikė Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos „BEGA“ generaliniam direktoriui Laimonui Rimkui.

Pagal apdovanojimų nuostatus, nominantai buvo renkami atsižvelgiant į 8 pagrindinius vertinimo kriterijus: apyvartos augimą, darbuotojų skaičiaus augimą, vidutinio atlyginimo augimą, darbuotojų skatinimo priemones, aplinkosaugos priemones, dalyvavimą miesto gyvenime ir paramą bei studentų praktiką įmonėje.

Tai jau ne pirmas kompanijos „BEGA“ pelnytas KPA apdovanojimas. Anksčiau jai jau buvo įteiktos nominacijos ir „Už mūsų Klaipėdą“, ir „Už darbuotoją“, o  2014 m. „BEGA“ buvo pripažinta Atsakingiausia KPA įmone.

Grįžti į naujienų sąrašą