header-photo
post-171

Klaipėdos ledo ritulio klubas padėkojo kompanijai „BEGA“ už palaikymą

Klaipėdos ledo ritulio klubo HC „Klaipėda“ atstovai jau ne pirmus metus skina pergales ne tik Lietuvos ir Latvijos čempionatuose, bet ir įvairiuose tarptautiniuose turnyruose. Gegužės pabaigoje  „HC Klaipėda“ ledo ritulio klubo U12 komanda su sidabro medaliais ir vicečempionų taure grįžo iš galingo tarptautinio turnyro „EuroChem Cup 2018“, kuris keturias dienas vyko Novomoskovske (Rusija).

Išvykti uostamiesčio komandai į šį turnyrą finansiškai padėjo Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „BEGA“.

„HC „Klaipėda“ klubas ir jame sportuojančių vaikų tėveliai nuoširdžiai dėkoja turnyro organizatoriams ir Klaipėdos jūrų krovinių kompanijai „Bega“, kuri ne tik parėmė HC „Klaipėda“ ledo ritulio klubą finansiškai, bet ir jos atstovai, nepagailėję savo laiko, atvyko į Novomoskovską palaikyti Klaipėdos komandos“, - sakoma klubo pranešime.

Šis turnyras vadinamas neoficialiu vaikų ledo ritulio pasaulio čempionatu, nes jame dalyvauja būrys galingų valstybių ledo ritulininkų. Šįkart varžėsi dvylika komandų iš aštuonių valstybių: Rusijos (5 komandos), Lietuvos, Estijos, Belgijos, Vokietijos, Šveicarijos, Suomijos ir JAV (po 1).

HC „Klaipėda“ dvylikamečiai „EuroChem Cup“ turnyre dalyvavo jau ketvirtą kartą, tačiau tik šiemet pavyko iškovoti medalius.

„EuroChem Cup“ turnyre per keturias dienas mūsų jaunieji ledo ritulininkai iš viso žaidė penkerias rungtynes.

Pogrupio varžybose rezultatu 7:0 (0:0; 1:0; 6:0) įveikę „Jungadler Mannheim“ ekipą iš Vokietijos ir 6:3 (3:1; 2:1; 1:1) nugalėję „Leysin Sport Academy“ komandą iš Šveicarijos, HC „Klaipėda“ ledo ritulininkai užėmė pirmą vietą. Rungtynių su vokiečiais geriausiu žaidėju buvo pripažintas klaipėdietis Dovydas Jukna, pelnęs 3 įvarčius, o po dvikovos su šveicarais geriausio žaidėjo prizas atiteko Danieliui Čečekovui (pelnė 1 įvartį).

Ketvirtfinalyje klaipėdiečiai susitiko taip pat su labai stipriu priešininku - komanda „Yamburg“ iš Rusijos. Vėl pavyko iškovoti pergalę ir kelialapį į pusfinalį - 6:3 (3:1; 2:1; 1:1). Šįkart geriausiu rungtynių žaidėju tapo vartininkas Danilas Cepovas.

Dėl vietos finale HC „Klaipėda“ komanda varžėsi su „Espoo“ atstovais iš Suomijos. Klaipėdiečiai, suprasdami rungtynių svarbą, kovojo labai susikaupę, pavyzdingai gynėsi ir iškovojo pergalę rezultatu 5:0 (3:0; 1:0; 1:0). Geriausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas Matas Žilinskas.

Finale klaipėdiečių jau laukė turnyro šeimininkų „Viktorijos“ komanda. Deja, „HC Klaipėda“ ledo ritulininkai nepajėgė pasipriešinti Novomoskovsko komandai, kurią labai gausiai ir triukšmingai palaikė arenoje susirinkę sirgaliai. Klaipėdiečiai finale pralaimėjo rezultatu 2:10 (1:6; 0:2; 1:2). Finale iš klaipėdiečių po vieną įvartį pelnė Bruno Osmani ir D. Jukna.

Taigi, „HC Klaipėda“ ledo ritulininkams per uždarymo ceremoniją buvo įteikti sidabro medaliai ir vicečempionų taurė.

Apdovanojimų ceremonijoje bei po jos vykusiame draugiškame mače tarp vaikų pasaulio rinktinės bei ledo ritulio legendų dalyvavo tokios šios sporto šakos žvaigždės, kaip Pavelas Burė, Viačeslavas Fetisovas, Aleksejus Kasatonovas, Igoris Larionovas ir kt.

Grįžti į naujienų sąrašą