header-photo
post-166

Teatro dienos proga trečią kartą įteiktos kompanijos „Bega“ globojamos „Mūzos“

Kovo 27 dieną minint Tarptautinę teatro dieną Klaipėdos dramos teatro mecenatė Jūrų krovinių kompanija „Bega“ trečius metus iš eilės pagerbė šio teatro kūrėjus ir įteikė tradicinius apdovanojimus „Mūza“.

Pagal 2015 m. su Klaipėdos dramos teatru pasirašytą Mecenavimo sutartį, Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“ yra įsipareigojusi ne tik finansiškai remti teatro veiklą, bet ir kasmet teikia nominacijas dviem labiausiai nusipelniusiems uostamiesčio teatralams.

Šiemet „Mūzos“ laureatais tapo ilgametė Klaipėdos dramos teatro aktorė Nijolė Sabulytė bei jaunosios kartos šio teatro kūrėjų atstovas aktorius Jonas Baranauskas.

Šventiniame Teatro dienos renginyje didžiojoje Klaipėdos dramos teatro scenoje apdovanojimus aktoriams įteikė jūrų krovinių kompanijos „Bega“ valdybos pirmininkas Aloyzas Kuzmarskis.

„Didžiuojuosi, kad esu klaipėdietis, džiaugiuosi, kad galiu ne tik lankytis šiame teatre, mėgautis jo pastatymais, bet ir prisidėti puoselėjant šį teatrą“, - sakė teatrą finansiškai remiančios ir apdovanojimą aktoriams įsteigusios įmonės vadovas.

„Mūzos“ nominaciją sudaro kompanijos „Bega“ skiriama 1000 eurų piniginė premija bei skulptoriaus Klaudijaus Pūdymo sukurtas mažosios plastikos darbas, atkartojantis nuo 1990 m. Klaipėdos dramos teatro fojė puošiančių to paties autoriaus skulptūrų „Mūzos“ fragmentą.

Šias nominacijas ankstesniais metais jau yra pelniusios aktorės Regina Šaltenytė, Renata Idzelytė, aktorius, režisieriaus padėjėjas  Vaidas Jočys bei režisierius, ilgametis teatro meno vadovas Povilas Gaidys.

Grįžti į naujienų sąrašą