header-photo
post-189

Kompanijos „Bega“ terminalų vadovui – garbės ženklas

Jubiliejinės Jūros šventės metu surengtame tradiciniame jūrinės bendruomenės vakare „Mano uostas“ išskirtinio dėmesio sulaukė ir Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos „Bega“ atstovas.

Iškilmingame vakare jūrinę bendruomenę sveikino LR Vyriausybės, Susisiekimo ministerijos atstovai, Klaipėdos miesto ir uosto vadovai, tradiciškai išdalinti garbingi apdovanojimai.

Susisiekimo ministerijos Lietuvos jūrų transporto darbuotojo garbės ženklu apdovanotas Klaipėdos jūrų kompanijos „Bega“ Trąšų, cheminių medžiagų ir žaliavų terminalų vadovas Rytis Rutkauskas.

Šiuo ženklu apdovanojami ir pagerbiami labiausiai nusipelnę ir iškiliausi šalies jūrininkai ir transporto darbuotojai už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštą jūrų laivybos kultūrą, nacionalinės laivybos tradicijų puoselėjimą ir šalies įvaizdžio stiprinimą tarptautinėje laivyboje.

Vakaro metu taip pat buvo įteiktas Liudviko Stulpino medalis. Šiemet juo apdovanotas Vakarų laivų gamyklos įmonių grupės generalinis direktorius, Lietuvos laivų statytojų ir remontininkų asociacijos prezidentas Arnoldas Šileika.

"Uostas yra visų mūsų pasididžiavimas, kurį pirmiausia regi ir puoselėja Jūsų bendruomenė. MANO uostas, – kartoja kiekvienas Lietuvos, jūrinės valstybės, pilietis. Visgi tik JŪSŲ rankose yra uosto veikla, dabartis ir ateitis. Uosto stiprybė priklauso nuo Jūsų stiprybės ir atsidavimo. Vertiname, gerbiame ir dėkojame Jums už tai, nes šiai veiklai paskyrėte savo gyvenimą. Nuoširdžiai ačiū!“, – jūrinės bendruomenės vakare perskaitytas Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos atsiųstas sveikinimas jūrininkų ir uosto bendruomenei.

Grįžti į naujienų sąrašą