header-photo
post-192

Kompanijos „BEGA“ vadovui – pramonininkų pripažinimo ženklas

Savo veiklos 30-metį mininti Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) pagerbė bei LPK 30-mečio garbės ženklu apdovanojo devynis konfederacijai, šalies verslui bei pramonei nusipelniusius  žmones, tarp jų - ir du Klaipėdos jūrų uosto atstovus.

Už didelį indėlį plėtojant Lietuvos pramonę ir verslą LPK Garbės ženklas įteiktas Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos „Bega“ valdybos pirmininkui Aloyzui Kuzmarskiui.

Tai jau ne pirmas jo pelnytas LPK apdovanojimas. 2011-aisiais jam buvo skirta viena garbingiausių Petro Vileišio vardinė nominacija, kurią kompanijos „Bega“ įkūrėjas ir vadovas pelnė už indėlį plėtojant pramonės produkcijos eksporto apimtis, Klaipėdos uoste diegiamas pažangiausias technologijas, aktyvų dalyvavimą plėtojant Klaipėdos universiteto veiklą bei remiant mokslą ir kultūrą.

LPK 30-mečio garbės ženklas taip pat skirtas ir UAB Klaipėdos konteinerių terminalo vadovui Vaidotui Šileikai.

Be šių apdovanojimų, LPK 30 metų sukaktį įprasmino Vilniuje vykęs Metų ekonomikos forumas, į kurį susirinkę tarptautinių organizacijų, Lietuvos ir užsienio šalių verslo, politikos ir mokslo lyderiai aptarė iššūkius, su kuriais susiduria Lietuvos ir Europos Sąjungos pramonė. Beveik trys šimtai forumo „Naujas postūmis pramonei: Vizija 2030“ dalyvių šiemet koncentravosi į Lietuvos ir visos Europos pramonės raidos tendencijas ir vystymąsi iki 2030 metų.

Grįžti į naujienų sąrašą