header-photo
post-207

Išlydėti į mokyklą „Begos“ darbuotojų vaikai vėliau grįžta čia dirbti

Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos „Bega“ darbuotojų vaikams, pradedantiems lankyti pirmąją klasę, mokslo metai tradiciškai prasidėjo tėvelių darbovietėje.

Jau tapo įprasta, kad „Bega“ ne tik padeda savo darbuotojams suruošti vaikus į mokyklą, bet ir Rugsėjo 1-osios išvakarėse sukviečia pirmokėlius su tėveliais į kompaniją bei surengia nuotaikingas išlydėtuves į pirmąją klasę.

Ši tradicija „Begoje“ gyvuoja nuo 2002 metų, taigi pirmosios apdovanotųjų pirmokų laidos šiandien jau yra seniai baigusios mokyklas ar universitetus.

Pasak kompanijos generalinio direktoriaus Laimono Rimkaus, ypač džiugina tai, kad tarp tų buvusių pirmokėlių šiandien yra tokių, kurie dirba „Begoje“, ar, besimokydami įvairiose mokymo įstaigose, atlieka čia praktiką.

Šiuo metu kompanijoje šaltkalviu remontininku dirbantis Jevgenijus sako iki šiol prisimenantis prieš daug metų gautą dovaną – pirmąją mokyklinę kuprinę, pilną mokymosi priemonių.

Šiandieniniams pirmokams generalinis direktorius L. Rimkus linkėjo pirmiausia sąžiningai atlikti savo pirmąją pareigą – gerai mokytis, būti žingeidiems ir smalsiems. O ateityje, jei tik bus noro ar likimas taip susiklostys, visi bus laukiami „Begoje“.

Rugsėjo 1-osios išvakarėse kompanijos darbuotojų vaikai tradiciškai apdovanoti mokyklinėmis kuprinėmis, mokymosi priemonėmis bei knygomis atminimui apie šį svarbų gyvenimo etapą.

Grįžti į naujienų sąrašą