header-photo
post-220

„Bega“ stiprina ryšius su jūrinės industrijos iššūkius priėmusiais studentais

Klaipėdoje surengtame tradiciniame Uosto technologijų hakatone „Portathon-2021“ dalyvavusioms komandoms šiemet po renginio buvo sudarytos galimybės užmegzti gilesnius  kontaktus bei bendradarbiavimą su verslu.

Klaipėdos universiteto ir dvi Klaipėdos valstybinė kolegijos komandos apsilankė Klaipėdos jūrų krovinių kompanijoje „Bega“, kur turėjo progą pristatyti hakatono metu savo sugeneruotus technologinius sprendimus įmonės vadovybei, sulaukė konstruktyvių komentarų iš „Begos“ ekspertų, atsakingų už technologijų bei IT sritis.

Komandoms taip pat buvo suorganizuotas pažintinis vizitas į krovos kompleksą bei vagonų pakrovimo ir iškrovimo stotis, kur inovatoriai savo akimis pamatė procesus ir infrastruktūrą, kurių patobulinimui ir teikė savo idėjas hakatono metu.

„Jums tai – kūrybos galimybė, o verslui – galimybė atrasti žmones, su kuriais ateityje norėtume dirbti mūsų kompanijoje. Kalbant apie pačius sprendimus, kuriuos pasiūlė komandos – visose matau po gražios idėjos grūdą, kurį būtų galima toliau auginti“, - sakė kompanijos „Bega“ generalinis direktorius Laimonas Rimkus.

Jūrinę, uosto bei informatikos inžineriją studijuojantys jaunuoliai buvo pakviesti toliau bendradarbiauti su kompanija dėl praktikos galimybių bei renkantis baigiamųjų darbų tematines kryptis

Grįžti į naujienų sąrašą