header-photo
post-211

Kompanija „Bega“ įvertinta apdovanojimu „Už atsakingą verslą“

Klaipėdos pramoninkų asociacija (KPA) jau dešimtą kartą pagerbė ir apdovanojo atsakingo verslo uostamiesčio įmones.

Tai tradicinis KPA rengiamas konkursas, kuriame įmonės vertinamos pagal nustatytus kriterijus keturiose kategorijose. Konkurso komisija vertina įmonių veiklos rezultatus, diegiamas aplinkosaugines priemones, darbuotojams mokamus atlyginimus, jiems taikomas socialines garantijas ir skatinimo programas, paramai, labdarai, visuomeniniams projektams skiriamą dėmesį ir finansavimą, prisidėjimą prie ateities specialistų ugdymo, priimant studentus į praktikas bei sudarant jiems galimybę įsitvirtinti darbo rinkoje ir pan.

Nominacijos „Už atsakingą verslą“ nugalėtoja šį kartą pripažinta Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“, kuri, nepaisant pandeminės situacijos, be tik išlaikė aukštus veiklos rezultatus, bet ir ženkliai padidino savo socialinį indėlį tiek rūpinantis kompanijos darbuotojais, jų šeimomis, tiek ir įvairiomis  bendruomenėmis, o ypač – teikiant pagalbą sveikatos priežiūros bei kitoms įstaigoms kovoje su COVID-19 pandemija.

Apdovanojimas „Už darbuotoją“ atiteko UAB „Orion Global Pet“, „Už mūsų Klaipėdą“ – Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai, o nominacijos „Atsakingiausia 2020 metų KPA įmonė“ laimėtoja buvo paskelbta UAB „Vėjo projektai“.

Atsakingo verslo konkurso laureatai buvo paskelbti kovo 31 d. vykusiame KPA narių visuotiniame susirinkime, kuris buvo surengtas nuotoliniu būdu.  

Grįžti į naujienų sąrašą